KONST / Litografier / Färglitografi 12432081
nr 1243 2081
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: , 42x56
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:35:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas